Betoniarnie Odra Sp. z o.o. należy do Cementowni Odra S.A., która jest najstarszym czynnym zakładem zajmującym się produkcją cementu w Polsce. Historia zakładu sięga 1911 roku. Długoletnia tradycja i doświadczenie zdobyte na rynku materiałów wiążących pozwoliło na osiągnięcie stabilnej pozycji i grona zadowolonych klientów. Otwarcie Betoniarni było jedynie kwestią czasu, aż w 2014 roku na dobre zaczęliśmy „budować rzeczywistość”.

Szeroka gama wysokiej jakości produktów, które poddawane są ciągłej kontroli przez nasze laboratoria spełnia wszelkie wymogi jakości mieszanek betonowych. Receptury naszych mieszanek tworzone są przez największych specjalistów w zakresie technologii betonu. W ofercie posiadamy betony towarowe, betony suche, betony zwykłe, betony posadzkowe, stabilizacje, podsypki oraz zaprawy murarskie i posadzkowe. Betoniarnie Odra, aby zapewnić kompleksową usługę dostarczenia betonu stworzyła bazę transportową. W ofercie posiadamy gruszki, pompo gruszki oraz szeroki zakres pomp do betonu.

Obecnie Spółka posiada 2 nowoczesne węzły betoniarskie ulokowane na obszarze Województwa Opolskiego. Stacjonarny węzeł umiejscowiony został w Opolu w sąsiedztwie Cementowni Odra. Wysokiej jakości urządzenia pozwalają sprostać wymaganiom stawianym przez klientów oraz rywalizować z firmami na opolskim rynku betoniarskim. Mobilny węzeł ulokowany jest aktualnie na terenie Nysy. Najnowszej generacji wytwórnia o wysokiej wydajności pozwala na obsługę największych inwestycji na terenie naszego kraju. Mobilność polega na tym, iż w ciągu tygodnia możemy wytwarzać beton w dowolnym miejscu w kraju.

Współpraca z Nami układa się zawsze pozytywnie, dzięki grupie doświadczonych, kreatywnych i ambitnych pracowników. Dokładamy wszelkich starań aby każdy potencjalny klient stał się naszym zadowolonym klientem gdyż bez Nich nie było by Nas.

Inwestowanie w technologie oraz kadrę pracowniczą umożliwia osiąganie sukcesów w branży usług budowlanych. Dynamiczny rozwój, a także tworzenie nowych zakładów powoduje, że z każdym dniem umacniamy swoją pozycję na rynku.

Misja firmy

„Budujemy rzeczywistość”

Wytwarzanie wysokiej jakości produktów oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Nasze cele

Trwałe budowanie wartości firmy.